MMB02070D1961BB100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay
Raktáron: 0
Adatlap
1.96 kOhms ±0,1% 0,4W, 2/5W SMD ellenállás MELF, 0207 kén ellen védett, autóipar AEC-Q200 Vékonyrétegű
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MMB02070D1961BB100
DigiKey raktári szám
749-MMB02070D1961BB100TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMB02070D1961BB100
Leírás
MMB 0207-25 0.1% B1 1K96
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Összetétel
Gyrt.
Tulajdonságok
kén ellen védett, autóipar AEC-Q200
Sorozat
Hőmérsékleti koefficiens
±25ppm/°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
MELF, 0207
Ellenállás
Gyártói tokozás
Tűrés
Méretek
0,087" átmérő x 0,228" H. (2,20mm x 5,80mm)