VJ1812Y474KXBAT
DigiKey raktári szám
720-1832-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-1832-1-ND - Vágott szalag (CT)
720-1832-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1812Y474KXBAT
Leírás
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1812
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.47 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 1812 (4532 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ1812Y474KXBAT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1812 (4532 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,177" H. x 0,126" Sz. (4,50mm x 3,20mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,086" (2,18mm)