VJ1206Y473KXAAC
DigiKey raktári szám
720-VJ1206Y473KXAACTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ1206Y473KXAACCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ1206Y473KXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y473KXAAC
Leírás
CAP CER 0.047UF 50V X7R 1206
Részletes leírás
0.047 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ1206Y473KXAAC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)