VJ1206Y472KXEAC
DigiKey raktári szám
720-VJ1206Y472KXEACTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ1206Y472KXEACCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ1206Y472KXEACDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y472KXEAC
Leírás
CAP CER 4700PF 500V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4700 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ1206Y472KXEAC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)