VJ1206Y472KBCAT4X megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
4700 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ1206Y472KBCAT4X
DigiKey raktári szám
VJ1206Y472KBCAT4X-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y472KBCAT4X
Leírás
CAP CER 4700PF 200V X7R 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ1206Y472KBCAT4X modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Open Mode, Soft Termination
Méretek
0,132" H. x 0,063" Sz. (3,35mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)