VJ1206Y333KLJAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ1206Y333KLJAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y333KLJAJ32
Leírás
CAP CER 33000 PF 16V X7R 1206 PB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.033 µF ±10% 16V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ1206Y333KLJAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)