VJ1206Y224JXQTW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Direct
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
0.22 µF ±5% 10V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ1206Y224JXQTW1BC
DigiKey raktári szám
VJ1206Y224JXQTW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y224JXQTW1BC
Leírás
CAP CER 0.22UF 10V X7R 1206
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ1206Y224JXQTW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,041" (1,05mm)