VJ1206Y124JLAAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ1206Y124JLAAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y124JLAAJ32
Leírás
CAP CER 120000 PF 50V X7R 1206 P
Részletes leírás
0.12 µF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ1206Y124JLAAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±5%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)