VJ1206Y102JBRAT4X
DigiKey raktári szám
VJ1206Y102JBRAT4X-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206Y102JBRAT4X
Leírás
CAP CER 1000PF 1.5KV X7R 1206
Részletes leírás
1000 pF ±5% 1500V (1,5kV) Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ1206Y102JBRAT4X modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Nyitott mód, Soft Termination, nagyfeszültség
Méretek
0,132" H. x 0,063" Sz. (3,35mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)