VJ1206A222JXBMT
DigiKey raktári szám
720-VJ1206A222JXBMTTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ1206A222JXBMTCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ1206A222JXBMTDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206A222JXBMT
Leírás
CAP CER 2200PF 100V C0G/NP0 1206
Részletes leírás
2200 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ1206A222JXBMT modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)