VJ1206A102KXEMR megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Similar
Paraméterek tekintetében egyenértékű
1000 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ1206A102KXEMR
DigiKey raktári szám
VJ1206A102KXEMR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ1206A102KXEMR
Leírás
CAP CER 1000PF 500V C0G/NP0 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ1206A102KXEMR modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)