VJ0805Y223JXBMP megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
0.022 µF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0805Y223JXBMP
DigiKey raktári szám
VJ0805Y223JXBMP-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805Y223JXBMP
Leírás
CAP CER 0.022UF 100V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0805Y223JXBMP modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)