VJ0805Y103KXCAC
DigiKey raktári szám
720-VJ0805Y103KXCACTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ0805Y103KXCACCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ0805Y103KXCACDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805Y103KXCAC
Leírás
CAP CER 10000PF 200V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10000 pF ±10% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0805Y103KXCAC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±10%
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)