VJ0805Y102JXXPW1BC
DigiKey raktári szám
720-1741-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-1741-1-ND - Vágott szalag (CT)
720-1741-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805Y102JXXPW1BC
Leírás
CAP CER 1000PF 25V X7R 0805
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0805Y102JXXPW1BC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)