VJ0805Y102JLCAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ0805Y102JLCAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805Y102JLCAJ32
Leírás
CAP CER 1000 PF 200V X7R 0805 PB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0805Y102JLCAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)