VJ0805A332JXBTW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 417
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Similar
Similar
3300 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0805A332JXBTW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0805A332JXBTW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805A332JXBTW1BC
Leírás
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0805A332JXBTW1BC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,053" (1,35mm)