VJ0805A222GXBPW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Walsin Technology Corporation
Raktáron: 0
Adatlap
KEMET
KEMET
2200 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0805 Epoxy Mounting
VJ0805A222GXBPW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0805A222GXBPW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0805A222GXBPW1BC
Leírás
CAPACITOR COG 2200PF 2% 100V
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0805A222GXBPW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,035" (0,90mm)