VJ0603Y681JLCAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ0603Y681JLCAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603Y681JLCAJ32
Leírás
CAP CER 680 PF 200V X7R 0603 PB
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
680 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0603Y681JLCAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±5%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,038" (0,97mm)