VJ0603Y271MXJPW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
270 pF ±20% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0603Y271MXJPW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0603Y271MXJPW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603Y271MXJPW1BC
Leírás
CAP CER 270PF 16V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0603Y271MXJPW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)