VJ0603Y153KLBAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ0603Y153KLBAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603Y153KLBAJ32
Leírás
CAP CER 15000 PF 100V X7R 0603 P
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.015 µF ±10% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0603Y153KLBAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,038" (0,97mm)