VJ0603Y102JXAPW1BC
DigiKey raktári szám
720-VJ0603Y102JXAPW1BCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ0603Y102JXAPW1BCCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ0603Y102JXAPW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603Y102JXAPW1BC
Leírás
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
33 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0603Y102JXAPW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)