VJ0603A820FLCAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ0603A820FLCAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603A820FLCAJ32
Leírás
CAP CER 82 PF 200V NP0(C0G) 0603
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
82 pF ±1% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0603A820FLCAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±1%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,038" (0,97mm)