VJ0603A181GXACW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 7 169
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
180 pF ±2% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0603 (1608 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0603A181GXACW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0603A181GXACW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0603A181GXACW1BC
Leírás
CAP CER 180PF 50V C0G/NP0 0603
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0603A181GXACW1BC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±2%
Vastagság (max.)
0,034" (0,87mm)