VJ0402Y682KLXAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ0402Y682KLXAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402Y682KLXAJ32
Leírás
CAP CER 6800 PF 25V X7R 0402 PB
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6800 pF ±10% 25V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ0402Y682KLXAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)