VJ0402Y562JXJPW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 22 855
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Murata Electronics
Walsin Technology Corporation
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
5600 pF ±5% 16V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0402Y562JXJPW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0402Y562JXJPW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402Y562JXJPW1BC
Leírás
CAP CER 5600PF 16V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0402Y562JXJPW1BC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)