VJ0402Y102JXAAC
DigiKey raktári szám
720-VJ0402Y102JXAACTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ0402Y102JXAACCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ0402Y102JXAACDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402Y102JXAAC
Leírás
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1000 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0402Y102JXAAC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)