VJ0402D1R3VXCAC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
1.3 pF ±0,05pF 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0402D1R3VXCAC
DigiKey raktári szám
720-VJ0402D1R3VXCACTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402D1R3VXCAC
Leírás
MLCC
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Tulajdonságok
Nagy Q, alacsony veszteségű
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±0,05pF
Méretek
0,040" H. x 0,020" Sz. (1,02mm x 0,51mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,61mm)