VJ0402A560FLBAJ32
DigiKey raktári szám
720-VJ0402A560FLBAJ32TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402A560FLBAJ32
Leírás
CAP CER 56 PF 100V NP0(C0G) 0402
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
56 pF ±1% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0402A560FLBAJ32 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Tűrés
±1%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)