VJ0402A4R7BXJPW1BC megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
YAGEO
Walsin Technology Corporation
KYOCERA AVX
4.7 pF ±0,1pF 16V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
VJ0402A4R7BXJPW1BC
DigiKey raktári szám
VJ0402A4R7BXJPW1BC-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402A4R7BXJPW1BC
Leírás
CAP CER 4.7PF 16V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
VJ0402A4R7BXJPW1BC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)