VJ0402A1R0BXACW1BC
DigiKey raktári szám
720-VJ0402A1R0BXACW1BCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-VJ0402A1R0BXACW1BCCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-VJ0402A1R0BXACW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402A1R0BXACW1BC
Leírás
CAP CER 1PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 pF ±0,1pF 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
VJ0402A1R0BXACW1BC modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±0,1pF
Vastagság (max.)
0,022" (0,55mm)