VJ0402A100JXAAC | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | VJ0402A100JXAAC |
Leírás | CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402 |
Gyártói standard átfutási idő | 12 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 10 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | VJ0402A100JXAAC modellek |
Kategória | Hőmérsékleti koefficiens |
Gyrt. | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C |
Sorozat | Felhasználás |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás 0402 (1005 metrikus) |
Kapacitás | Méretek 0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm) |
Tűrés ±5% | Vastagság (max.) 0,024" (0,60mm) |