VJ0402A100JXAAC
DigiKey raktári szám
720-1869-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-1869-1-ND - Vágott szalag (CT)
720-1869-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VJ0402A100JXAAC
Leírás
CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 pF ±5% 50V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0402 (1005 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VJ0402A100JXAAC modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Kapacitás
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±5%
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)