GA1206Y102KBEBT31G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
1000 pF ±10% 500V Kerámia kondenzátor X7R 1206 (3216 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GA1206Y102KBEBT31G
DigiKey raktári szám
GA1206Y102KBEBT31G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA1206Y102KBEBT31G
Leírás
CAP CER 1000PF 500V X7R 1206
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GA1206Y102KBEBT31G modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±10%
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,067" (1,70mm)