GA0805Y223JXCBT31G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Adatlap
0.022 µF ±5% 200V Kerámia kondenzátor X7R 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GA0805Y223JXCBT31G
DigiKey raktári szám
GA0805Y223JXCBT31G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA0805Y223JXCBT31G
Leírás
CAP CER 0.022UF 200V X7R 0805
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GA0805Y223JXCBT31G modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)