GA0805A681JBCBT31G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Adatlap
Adatlap
680 pF ±5% 200V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GA0805A681JBCBT31G
DigiKey raktári szám
GA0805A681JBCBT31G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA0805A681JBCBT31G
Leírás
CAP CER 680PF 200V C0G/NP0 0805
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GA0805A681JBCBT31G modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)