GA0805A221GBBBT31G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
220 pF ±2% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GA0805A221GBBBT31G
DigiKey raktári szám
GA0805A221GBBBT31G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA0805A221GBBBT31G
Leírás
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GA0805A221GBBBT31G modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±2%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)