GA0805A102JBBAR31G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor C0G, NP0 0805 (2012 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GA0805A102JBBAR31G
DigiKey raktári szám
720-GA0805A102JBBAR31GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA0805A102JBBAR31G
Leírás
MLCC
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Tulajdonságok
Soft Termination, magas hőmérséklet
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0805 (2012 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,057" (1,45mm)