GA0603Y223KXAAC31G
DigiKey raktári szám
720-GA0603Y223KXAAC31GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
720-GA0603Y223KXAAC31GCT-ND - Vágott szalag (CT)
720-GA0603Y223KXAAC31GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA0603Y223KXAAC31G
Leírás
CAP CER 0.022UF 50V X7R 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.022 µF ±10% 50V Kerámia kondenzátor X7R 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GA0603Y223KXAAC31G modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Tűrés
±10%
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,038" (0,97mm)