GA0402Y102JXBAP31G megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Vishay Vitramon
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
1000 pF ±5% 100V Kerámia kondenzátor X7R 0402 (1005 metrikus)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
GA0402Y102JXBAP31G
DigiKey raktári szám
GA0402Y102JXBAP31G-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
GA0402Y102JXBAP31G
Leírás
CAP CER 1000PF 100V X7R 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
GA0402Y102JXBAP31G modellek
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Sorozat
Minősítések
AEC-Q200
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Felhasználás
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Kapacitás
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Tűrés
±5%
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Névleges feszültség
Vastagság (max.)
0,024" (0,60mm)