TR3E477K6R3C0060 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 332
Adatlap
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Upgrade
Raktáron: 0
Upgrade
Similar
Similar
Raktáron: 732
Raktáron: 885
470 µF öntött Tantál kondenzátorok 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 60mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TR3E477K6R3C0060
DigiKey raktári szám
TR3E477K6R3C0060-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR3E477K6R3C0060
Leírás
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TR3E477K6R3C0060 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,170" (4,32mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
E
Névleges feszültség
6.3 V