TR3D227M6R3C0100 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Vishay Sprague
Raktáron: 5 355
Adatlap
Upgrade
Vishay Sprague
Raktáron: 7 836
Adatlap
Upgrade
Similar
Raktáron: 631
Similar
220 µF öntött Tantál kondenzátorok 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 100mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TR3D227M6R3C0100
DigiKey raktári szám
TR3D227M6R3C0100-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TR3D227M6R3C0100
Leírás
CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TR3D227M6R3C0100 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
6.3 V