TH3E227M010A0500 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
220 µF öntött Tantál kondenzátorok 10 V 2917 (7343 metrikus) 500mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
TH3E227M010A0500
DigiKey raktári szám
TH3E227M010A0500-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
TH3E227M010A0500
Leírás
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
TH3E227M010A0500 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Gyrt.
Rögzítés módja
Felületszerelt
Sorozat
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Max. magasság (beültetve)
0,169" (4,30mm)
Kapacitás
Gyártói méretjelölés
E
Tűrés
±20%
Minősítések
AEC-Q200
Névleges feszültség
10 V
Tulajdonságok
autóipar
Típus
öntött
Típusjelölés
autóipar
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
500mohm