T83D476K016EZZL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
KYOCERA AVX
Raktáron: 0
Adatlap
47 µF öntött Tantál kondenzátorok 16 V 2917 (7343 metrikus) 150mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
T83D476K016EZZL
DigiKey raktári szám
718-1575-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
T83D476K016EZZL
Leírás
CAP TANT 47UF 10% 16V 2917
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
T83D476K016EZZL modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
16 V