T55V157M010C0015
DigiKey raktári szám
718-2193-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2193-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2193-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55V157M010C0015
Leírás
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Gyártói standard átfutási idő
99 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
150 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 2917 (7343 metrikus) 15mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T55V157M010C0015 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
15mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
150 µF
Max. magasság (beültetve)
0,079" (2,00mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
V
Névleges feszültség
10 V