T55T226M010C0070
DigiKey raktári szám
718-2075-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2075-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2075-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55T226M010C0070
Leírás
CAP TANT POLY 22UF 10V 1411
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 10 V 1411 (3528 metrikus) 70mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T55T226M010C0070 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
22 µF
Max. magasság (beültetve)
0,047" (1,20mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
T
Névleges feszültség
10 V