T55B226M016C0070
DigiKey raktári szám
718-2090-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-2090-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-2090-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
T55B226M016C0070
Leírás
CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
22 µF öntött Tantál-polimer kondenzátor 16 V 1411 (3528 metrikus) 70mohm / 100kHz
EDA / CAD modellek
T55B226M016C0070 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
70mohm / 100kHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Tokozás
1411 (3528 metrikus)
Méretek
0,138" H. x 0,110" Sz. (3,50mm x 2,80mm)
Kapacitás
22 µF
Max. magasság (beültetve)
0,083" (2,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
B
Névleges feszültség
16 V