593D227X06R3D2TE3
DigiKey raktári szám
718-593D227X06R3D2TE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-593D227X06R3D2TE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
718-593D227X06R3D2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
593D227X06R3D2TE3
Leírás
CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Gyártói standard átfutási idő
31 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 µF öntött Tantál kondenzátorok 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 100mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
593D227X06R3D2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
100mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,122" (3,10mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
D
Névleges feszültség
6.3 V