299D226X06R3CB6 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Vishay Sprague
Raktáron: 0
Adatlap
22 µF Védőbevonattal elátott Tantál kondenzátorok 6.3 V Radiális - 3 kivezetéses
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
299D226X06R3CB6
DigiKey raktári szám
299D226X06R3CB6-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
299D226X06R3CB6
Leírás
CAP TANT 22UF 20% 6.3V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
43 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
299D226X06R3CB6 modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Gyrt.
Élettartam / hőmérséklet
1000 óra / 85°C
Sorozat
Rögzítés módja
Furatszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Tokozás
Radiális - 3 kivezetéses
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,280" H. x 0,230" Sz. (7,10mm x 5,84mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,380" (9,65mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
C
Névleges feszültség
6.3 V