293D477X96R3E2TE3
DigiKey raktári szám
718-1826-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-1826-1-ND - Vágott szalag (CT)
718-1826-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
293D477X96R3E2TE3
Leírás
CAP TANT 470UF 10% 6.3V 2917
Részletes leírás
470 µF öntött Tantál kondenzátorok 6.3 V 2917 (7343 metrikus) 1,5ohm
EDA / CAD modellek
293D477X96R3E2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
1,5ohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,170" (4,32mm)
Tűrés
±10%
Gyártói méretjelölés
E
Névleges feszültség
6.3 V