293D476X0020E2TE3
DigiKey raktári szám
718-293D476X0020E2TE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
718-293D476X0020E2TE3CT-ND - Vágott szalag (CT)
718-293D476X0020E2TE3DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
293D476X0020E2TE3
Leírás
CAP TANT 47UF 20% 20V 2917
Részletes leírás
47 µF öntött Tantál kondenzátorok 20 V 2917 (7343 metrikus) 600mohm
EDA / CAD modellek
293D476X0020E2TE3 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
600mohm
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Tokozás
2917 (7343 metrikus)
Méretek
0,287" H. x 0,169" Sz. (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,170" (4,32mm)
Tűrés
±20%
Gyártói méretjelölés
E
Névleges feszültség
20 V